Biopharm

Biopharm i FRK razem od 2019 roku!

„To co głęboko leży nam na sercu, to skuteczne leczenie chorób serca. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu powstała z założeniem realizacji tego celu przy pomocy nowoczesnych,samodzielnie opracowanych metod. Pozwalam sobie wyrazić nadzieję że wysiłki w tym kierunku uznacie Państwo za celowe i godne wsparcia”.

prof. Zbigniew Religa – założyciel Fundacji

Misja fundacji

Żyj, walcz, zdrowiej z Biopharm!

Eliksiry młodości nie istnieją, ale te oferowane przez Biopharm potrafią zdziałać dużo! Od ponad 10 lat dostarczamy uśmiechu i dobrej kondycji Kuracjuszom i Gościom polskich Uzdrowisk m. in. w Busku-Zdroju, Ciechocinku, Horyńcu-Zdroju, Kołobrzegu, Nałęczowie, Połczynie-Zdroju czy Ustce, dlatego jesteśmy dobrze znani osobom, które niegdyś zmagały się z utrudnieniami zdrowotnymi, a dziś mogą cieszyć się każdą chwilą spędzoną z rodziną i najbliższymi.

Za pośrednictwem naszej strony znajdziesz dla siebie preparaty na serce
i stawy. Jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem tych niemieckich, solidnych specyfików na terenie Polski. Ich skład został opracowany i precyzyjnie dobrany przez producenta – Vitalkuren. Zapraszamy do kontaktu – nasza wykwalifikowana kadra i obsługa klienta w prostym języku wytłumaczy Państwu działanie proponowanego zestawu.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie można zakupić CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+?

Pragniemy z dumą i pełną satysfakcją poinformować, iż jedynym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Oficjalnym Dystrybutorem CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ jest firma Biopharm z siedzibą w Gdyni.

Jakiego pochodzenia są CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+?

CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ są produkowane na terenie Republiki Federalnej Niemiec.

Jakie i jakiego rodzaju składniki zawierają produkty oferowane przez Biopharm?

Produkty oferowane przez Biopharm zawierają składniki najwyższej jakości. Potwierdzeniem tych słów jest wysokiej klasy proces produkcyjny, staranność i bezpieczeństwo przy tworzeniu suplementów diety, co potwierdzają Certyfikaty, akredytowanego przez rząd niemiecki Laboratorium Argos Control Warenprüfung GmbH z Berlina.

CardioQ10 Forte w swoim składzie zawiera:
Koenzym Q10
Kwasy tłuszczowe Omega 3
Mleczko Pszczele
Ekstrakt z kiełków pszenicy
Wyciąg z nasion winogron
Witamina A
Witamina E
Witamina C
Witamina B1
Witamina B2
Witamina B6
Witamina B12

Collagen4D Activ+ w swoim składzie zawiera:
Hydrolizat Kolagenu Typ II
Witamina C
Niacyna
Witamina E
Witamina B6
Witamina B2
Witamina B1
Witamina A.

W jakiej postaci do spożycia są produkty oferowane przez Biopharm?

Zarówno CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ są w postaci płynnej- do picia. Taka forma pozwala z łatwością stosować oferowane produkty, nie muszą Państwo połykać kolejnej, wielkiej tabletki. Ampułki, w których zawarte są CardioQ1o Forte oraz Collagen4D Activ+ są wykonane z ciemnego szkła (uniknięcie procesów utleniania, wpływów UV etc.), zamknięte hermetycznie plombowaną nakrętką, której otwarcie nie stanowi żadnego problemu dla osób dorosłych.

Jak długo i w jaki sposób należy stosować produkty oferowane przez Biopharm?

CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ są oferowane w dwóch wariantach. Pierwszy wariant to 90 ampułek o zawartości 20 mililitrów każda. Drugi zaś to 30 ampułek o zawartości 10 mililitrów każda. Zalecane stosowanie przez Producenta: codziennie jedna ampułka.

Ampułkę wstrząsnąć przed otwarciem, zawartość rozcieńczyć w 1/3 szklanki wody lub soku i wypić.

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Data przydatności do spożycia jest równocześnie oznaczeniem partii- znajduje się ona na spodzie opakowania (naklejka).

Jak przechowywać zakupione produkty?

Zakupione produkty należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, nie przegrzewać, trzymać z dala od źródeł ciepła, chronić przed światłem i promieniowaniem UV.

Czy CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ są dla wszystkich?

Osoby chorujące na cukrzycę mogą stosować produkty tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Nie stosować produktów u osób uczulonych na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.