Dlaczego warto

Biopharm – by zdrowie dopisywało

W Biopharm największą uwagę przykuwamy do wysokich standardów oferowanych produktów oraz obsługi klienta. Wybieramy wyłącznie preparaty
o sprawdzonym składzie, wygodnej formie, sprawdzonym działaniu! Zatrudniamy kompetentną i wyspecjalizowaną kadrę konsultantów i specjalistów od obsługi klienta. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować – zapraszamy!

Od początku istnienia propagujemy działalność mającą na celu popularyzację zdrowego, aktywnego stylu życia wśród seniorów. Współpracujemy z  firmami i organizacjami pozarządowymi, którym przyświecają te same cele i idee:

  • Vitalkuren,
  • Novi-Dent,
  • Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością,
  • Centrum Badania Opinii Klientów.
  • Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Artykuły odnośnie naszej działalności publikowały branżowe czasopisma, m.in. „Żyjmy dłużej” i „W sanatorium”. Braliśmy również udział w Konwencji Międzypokoleniowe Dni Aktywności Senioralnej połączonej z Targami Aktywni 50+ oraz w Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie wygłosiliśmy wykład „Rola koenzymu Q10 w życiu Seniora”.

Kodeks dobrych praktyk Biopharm

W trakcie wieloletniej pracy wypracowaliśmy kodeks pożądanych praktyk, który zabezpiecza dobro naszych klientów. Kodeks dobrych praktyk Biopharm obowiązuje wszystkich naszych sprzedawców – w Biopharm nie sprzedamy Ci produktu bez dogłębnego i skrupulatnego wyjaśnienia:

  • czym jest produkt, z czego się składa i jak może Ci pomóc,
  • ile zapłacisz i w jaki sposób (możliwy system ratalny),
  • jakie prawa przysługują Ci jako konsumentowi.

Otrzymasz również wszelkie i niezbędne informacje. Zawsze z należytym szacunkiem odnosimy się do klienta w każdym wieku i stanie zdrowia.
Na pytania odpowiadamy wyczerpująco, dokładnie, w jasnym i zrozumiałym dla każdego odbiorcy języku. Nie powołujemy się na nieprawdziwe, nieaktualne lub niepewne źródła, opinie i świadectwa.

Nasze słowa to nie pustosłowie – jako Biopharm możemy pochwalić się wyróżnieniami Najwyższa Jakość Konsumencka oraz Najwyższa Jakość w Medycynie. Oferowane przez nas produkty CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ wykazują wysoką skuteczność i bezpieczeństwo gwarantowane przez niemieckiego producenta Vitalkuren, co potwierdzają stosowne certyfikaty Laboratorium Argos Control Warenprüfung GmbH z Berlina.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie można zakupić CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+?

Pragniemy z dumą i pełną satysfakcją poinformować, iż jedynym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Oficjalnym Dystrybutorem CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ jest firma Biopharm z siedzibą w Gdyni.

Jakiego pochodzenia są CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+?

CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ są produkowane na terenie Republiki Federalnej Niemiec.

Jakie i jakiego rodzaju składniki zawierają produkty oferowane przez Biopharm?

Produkty oferowane przez Biopharm zawierają składniki najwyższej jakości. Potwierdzeniem tych słów jest wysokiej klasy proces produkcyjny, staranność i bezpieczeństwo przy tworzeniu suplementów diety, co potwierdzają Certyfikaty, akredytowanego przez rząd niemiecki Laboratorium Argos Control Warenprüfung GmbH z Berlina.

CardioQ10 Forte w swoim składzie zawiera:
Koenzym Q10
Kwasy tłuszczowe Omega 3
Mleczko Pszczele
Ekstrakt z kiełków pszenicy
Wyciąg z nasion winogron
Witamina A
Witamina E
Witamina C
Witamina B1
Witamina B2
Witamina B6
Witamina B12

Collagen4D Activ+ w swoim składzie zawiera:
Hydrolizat Kolagenu Typ II
Witamina C
Niacyna
Witamina E
Witamina B6
Witamina B2
Witamina B1
Witamina A.

W jakiej postaci do spożycia są produkty oferowane przez Biopharm?

Zarówno CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ są w postaci płynnej- do picia. Taka forma pozwala z łatwością stosować oferowane produkty, nie muszą Państwo połykać kolejnej, wielkiej tabletki. Ampułki, w których zawarte są CardioQ1o Forte oraz Collagen4D Activ+ są wykonane z ciemnego szkła (uniknięcie procesów utleniania, wpływów UV etc.), zamknięte hermetycznie plombowaną nakrętką, której otwarcie nie stanowi żadnego problemu dla osób dorosłych.

Jak długo i w jaki sposób należy stosować produkty oferowane przez Biopharm?

CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ są oferowane w dwóch wariantach. Pierwszy wariant to 90 ampułek o zawartości 20 mililitrów każda. Drugi zaś to 30 ampułek o zawartości 10 mililitrów każda. Zalecane stosowanie przez Producenta: codziennie jedna ampułka.

Ampułkę wstrząsnąć przed otwarciem, zawartość rozcieńczyć w 1/3 szklanki wody lub soku i wypić.

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Data przydatności do spożycia jest równocześnie oznaczeniem partii- znajduje się ona na spodzie opakowania (naklejka).

Jak przechowywać zakupione produkty?

Zakupione produkty należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, nie przegrzewać, trzymać z dala od źródeł ciepła, chronić przed światłem i promieniowaniem UV.

Czy CardioQ10 Forte i Collagen4D Activ+ są dla wszystkich?

Osoby chorujące na cukrzycę mogą stosować produkty tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Nie stosować produktów u osób uczulonych na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.